Śląsk / cała Polska

(+48) 508 178 555

godziny otwarcia : pon. – pt. 08:00–18:00


INFORMACJE O FIRMIE


KTO STOI ZA

BLANKA 4 DESIGN

Nazywam się Blanka Czekalska i od jesieni 2014 roku – właścicielką i głównym projektantem w firmie Blanka4design. Jestem absolwentką Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a w grudniu 2014 roku ukończyłam studia podyplomowe: Reklama cyfrowa i grafika multimedialna na WSB w Opolu. W 2023 roku dołączyłam do grona certyfikowanych audytorów uprawnionych do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej.

“To nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do kreatywnego myślenia.” 

George Nelson


W swojej firmie postanowiłam połączyć wszystkie pasje i doświadczenie zawodowe oferując klientom szeroki wachlarz usług.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. W procesie projektowym najważniejsze jest dla mnie wzajemnie zrozumienie i ścisła współpraca z Klientem, po to aby tworzone przeze mnie projekty były zarówno funkcjonalne i estetyczne, jak również stanowiły odpowiedź na oczekiwania i potrzeby Klienta, tak aby mógł poczuć się dobrze i bezpiecznie w kreowanej przeze mnie przestrzeni.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

pORTFOLIO

Przez 28 lat mojej praktyki zawodowej zdobyłam doświadczenie w zakresie : projektowania architektoniczno-budowlanego oraz projektowania wnętrz: prywatnych i komercyjnych. Przez kilka lat współpracowałam z firmami w zakresie projektowania nowych linii wzorniczych mebli, a moją pasją jest grafika komputerowa i reklama.

Architektura

Projektowanie architektoniczno – budowlane budynków użyteczności publicznej i domów dla klientów indywidualnych.

Grafika

Projektowanie grafiki komputerowej od znaków graficznych, przez materiały reklamowe, strony internetowe, do filmów reklamowych.

Wnętrza

Projekty wnętrz prywatnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, wizualizacja na każdym etapie projektowania.

Wzornictwo

Projektowanie mebli i urządzeń, tworzenie nowych linii wzorniczych oraz projektowanie mebli na indywidualne życzenie lub do niestandardowych wnętrz

Gotowy na współpracę z firmą Blanka4design?

Chcesz zamówić Świadectwo Charakterystyki Energetycznej, ale masz wątpliwości lub pytania, napisz maila. Postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Zapraszam do kontaktu także wówczas, jeśli jesteś zainteresowany inną formą współpracy tj. zamówieniem projektu architektury, przebudowy, aranżacji wnętrz, wizualizacją, czy szeroko pojętą grafiką